Атестаційні кваліфікаційні екзамени за спеціальністю 071 облік і оподаткування 2024

З 13 червня 2024 р. на факультеті Обліку і фінансів розпочала роботу екзаменаційна комісія з атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної та заочної форми навчання освітньої програми Облік і оподаткування під головуванням Масляк Н. Г. – головного бухгалтера ТОВ «Оржицький молокозавод». Здобувачі вищої освіти виконували тестові завдання та практичні ситуації, які надають можливість  встановити відповідність рівня освітньої підготовки здобувачів вимогам освітньо-професійної програми та оцінити досягнення ними програмних результатів навчання.

Атестаційні кваліфікаційні екзамени за спеціальністю 071 облік і оподаткування проводились в навчальних аудиторіях університету з дотриманням усіх безпекових заходів  та принципів академічної доброчесності.

Дякуємо ЗСУ за можливість здійснювати освітню діяльність, бажаємо нашим випускниками успішної реалізації усіх мрій та задумів!