Безкоштовні семінари (тренінги) в заочній формі 26.01.2017 та 10.02.2017

Шановні колеги!

Якщо ви вже цікавилися можливостями отримати фінансування індивідуальної мобільності з європейських програм, то знаєте, що самостійно розібратися із цим питанням не так просто.

Фундація CEASC підготувала для науковців та викладачів кілька освітніх продуктів, спрямованих на інформування щодо можливостей отримання такого фінансування.

Насамперед це безкоштовний семінар “Фонди ЄС: можливості фінансування індивідуальної мобільності молодих науковців та докторантів”, який відбудеться 26 січня у Києві.

Зверніть увагу: участь у семінарі можлива як в очній, так і в заочній формі. Усі учасники, які зареєструвалися, отримають лінк на відеозапис семінару.

Детальніше про семінар…

Якщо ви хочете розібратися у даній темі предметно – візьміть участь у дводенному тренінгу  «Фонди ЄС – інструмент Erasmus +: як отримати фінансування на освітні проекти», який відбудеться у Львові 10 – 11 лютого.

Для проведення цього тренінгу ми запросили Гжегожа Гродека - досвідченого польського експерта з підготовки, написання та управління проектами. Пан Гродек під час роботи в Агенції Розвитку Підприємництва управляв кількома десятками проектів, дофінансованих з фондів ЄС. За час роботи з інструментом Еразмус + (раніше - LLP) в його активі 20 підтриманих проектів на загальну суму більше 6 млн євро.

На тренінгу ви отримаєте вичерпну інформацію про можливості програми Еразмус +, а також – крок за кроком напишете реальну проектну заявку на дофінансування проекту в сфері мобільності та на дофінансування проекту типу Стратегічне партнерство за допомогою  eForm. 
Детальніше про тренінг…

Якщо для вашого ВИШу актуальне питання створення проектного офісу для постійного написання та подання проектів на дофінансування з європейських фондів і програм – зверніть увагу на наступний освітній продукт фундації CEASC.

Він спрямований на формування в Україні активу професійних проектних менеджерів, які здатні коректно працювати з європейськими коштами. Це – післядипломна освіта“Управління європейськими проектами в фінансовій перспективі ЄС 2014-2020”.

Впродовж дев’яти місяців слухачі курсу докладно розберуться в усіх тонкощах написання та подачі проектів до європейських фондів і програм, а в завершенні навчання захистять дипломну роботу перед експертною панеллю – написаний та готовий до подачі до обраного фінансового інструменту ЄС проект.

До викладання курсу залучені кращі польські проектні менеджери, які мають в активі цілу низку підтриманих проектів на кілька десятків мільйонів євро.

Випускники зможуть самостійно писати та подавати проекти не лише до європейських фондів і програм, але і презентувати їх внутрішнім донорам та інвесторам. Отримають можливість надавати консалтингові послуги за цим напрямом. Викладати проектний менеджмент студентам ВИШу. Використовувати проектний підхід при організації академічних інкубаторів підприємництва, аналоги яких на території ЄС сприяють співпраці бізнесу і науки, а також – дозволяють студентам розпочати успішну підприємницьку діяльність ще під час навчання.

Реєстрація триває лише до 10 лютого.

Детальніше із програмою навчання та умовами вступу ви можете ознайомитися на сайті фундації.