Ухвалили таке рішення - служити джерелом позитивних емоцій та знань не тільки для студентів та викладачів вишу, а й для містян.
І вже цього року ми маємо на меті сформувати на своїй території простір для розвитку, поширення сучасних культурних ініціатив і повернути людям відчуття насолоди від читання гарних книг.
І вже найближчої п`ятниці, 16 ЛИПНЯ, о 18:00 запрошуємо зануритися у надзвичайний, енергетично-потужний простір моновистави Катерини Гаврилової "Ауровіль: подорож до справжнього дому".
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/7726/zobrazhennya.png)
Непересічна подія, підкреслена енергетикою парку ПДАУ, старовинної будівлі та залу бібліотеки нашого навчального закладу, покликана відкрити ваші серця та створити привід замислитися про найважливіше.
Більше про подію - тут: https://cutt.ly/ZmAHxwL
Участь - безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.