Чоловіки академії вітали жінок зі святом 8 березня

У великій наповненій актовій залі лунали пісні, читались вірші, звучав дотепний гумор і, взагалі, спостерігалася весела, святкова атмосфера. Це чоловіча половина студентів та викладачів вітала жінок нашого навчального закладу зі святом – 8 березня!
      Теплі слова на адресу студенток, викладачок та співробітниць сказав перший проректор, професор Павло Вікторович Писаренко.
      Також прозвучав наказ ректора академії, професора Валентини Іванівни Аранчій про відзначення кращих із кращих жінок,а їх – аж 215 осіб, Почесними грамотами та подяками.
      Аматорські колективи академії, народний фольклорний ансамбль «Маланка», народний ансамбль сучасної пісні «Мал-а-хіт», народний ансамбль танцю «Ярина» та солісти Юлія Глущенко, Окасана Гапоненко, ансамбль спортивно-бального танцю, команда КВК подарували жінкам змістовний концерт. У залі лунали привітання, посмішки та атмосфера вдячності жінкам за їх працю, терпіння, чарівність….