Гостьова лекція «Вплив стресу на організм людини»

2 жовтня 2024 року для студентів спеціальностей 051 Економіка, 075 Маркетинг, 076 Підприємництво та торгівля, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування відбулася гостьова лекція на тему «Вплив стресу на організм людини», котру провели доцент кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету Ірина ШУПТА та завідувачка відділення «Лікувальна справа» Комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради Олександра ВОВК.
Під час лекції студенти дізналися про ознаки стресу, причини стресового стану, зміни, до яких може призвести довготривалий стрес, види стресу,  дію головного гормону стресу – кортизолу, а також про те, як стрес позначається на діяльності серцево-судинної системи, шлунково-кишкової, жіночої та чоловічої репродуктивної систем, і  що таке компульсивне переїдання. Крім того, особливу увагу було приділено питанням профілактики, запобігання та подолання стресу.
Гостьова лекція відбулася за підтримки психологічної служби, навчального відділу, навчального відділу інформаційно-комунікаційного обслуговування та відділу маркетингу Полтавського державного аграрного університету, а також завдяки співпраці з керівництвом комунального закладу охорони здоров’я «Красноградський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради.
Організатори висловлюють особисту подяку викладачам кафедри публічного управління та адміністрування, зокрема Тетяні БРАСЛАВЕЦЬ і Тетяні ЩЕТІНІНІЙ, які долучилися до проведення лекції, а також Інні СЕНЬКО та Яні БИКОВІЙ за виконання мультимедійних об’єктів.