Хроніка подій XV Зльоту іменних стипендіатів і відмінників навчання “Лідери АПК ХХІ століття"

Хроніка подій зльоту:
    В перший день зльоту на Театральній площі перед обласним академічним драматичним театром ім. М. В. Гоголя відбулася урочиста церемонія вітання делегацій зльоту. Кожній делегації студенти академії вручили запашний коровай – символ достатку та добра.

Вітання учасників Зльоту продовжилось в глядацькій залі театру. З вітальними словами до присутніх звернулися: Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Васильович Удовіченко, директор Департаменту науково-освітнього забезпечення агропромислового виробництва та розвитку сільських територій Міністерства аграрної політики та продовольства України Сергій Володимирович Кадигроб, секретар міської ради Оксана Антонівна Деркач, ректор академії, професор Валентина Іванівна Аранчій, Голова Котелевської районної державної адміністрації Тетяна Михайлівна Корост, Голова Об’єднаної ради студентського самоврядування вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України Тетяна Бардіна.

Всі виступаючі тепло вітали учасників зльоту, присутніх студентів та викладачів академії, усю студентську молодь – міцну опору нашої держави.
      Під час церемонії відкриття Зльоту в залі також були присутні Герої –  аграрії Т. М. Корост та Є. М. Золотарьов, ректори аграрних навчальних закладів України, керівники аграрних підприємств, науковці та спонсори заходу.

За високі досягнення у навчанні, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху майбутніх фахівців-аграріїв значну частину молодих активістів нагороджено грамотами та подяками Міністра аграрної політики та продовольства України.

Після урочистостей відбувся святковий концерт.

Ввечері у приміщенні центру дозвілля академії з нагоди відкриття Зльоту відбулася святкова дискотека.