Команда ПДАУ перемогла у регіональному дебатному турнірі!

У суперечці народжується істина. Саме тому різноманітні дебати давно стали популярною формою навчання студентів, особливо якщо мова йде про таку галузь знань як політика.

Змагання  організувала Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка”, яка активно працює із громадянами й допомагає людям змінювати життя на краще. Розвиток критичного мислення та вмінь відстоювати власну думку однозначно є важливою передумовою успіху. Тож ця організація вже сьомий рік поспіль проводить дебатні турніри з політичних реформ серед молоді.

Цього разу ПДАУ  представляла команда "Агрофон" у складі Олександра Пикало та Ігоря Наконечного.  Вже зовсім скоро команда переможців буде відстоювати честь Полтави на Національному дебатному турнірі!

Полтавський державний аграрний університет на чолі з в. о. ректора Валентиною Аранчій вітає переможців і бажає їм подальшого успіху у виборюванні звання кращих дебатерів країни!