Круглий стіл "Первинний документ: роль в обліку та вимоги до оформлення"

05 липня 2024 року відбулося засідання круглого столу в рамках підбиття підсумків навчальної практики «Первинний облік»  здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня 1 курсу факультету обліку та фінансів спеціальності 071 Облік та оподаткування Полтавського державного аграрного університету, що тривала із 17 червня по 5 липня 2024 року. Студенти провели ґрунтовні дослідження на тему «Первинний документ: роль в обліку та вимоги до оформлення», результати яких було представлено у вигляді доповідей із презентаціями.

Загалом було представлено 10 різнопланових доповідей. Круглий стіл проводився у формі дискусії, під час якої інші учасники жваво обговорювали представлені доповіді.

Підбиваючи підсумки, керівниця навчальної практики Тетяна Прийдак відзначила результативність дискусії, її важливість для майбутніх фахівців з обліку.