Міжнародний семінар «Освітні ініціативи викладачів»

Керівник Навчально-наукового інституту інформаційних та інноваційних освітніх технологій Полтавської державної аграрної академії Пустовіт Сергій Віталійович взяв участь у роботі Міжнародного тренінгового семінару для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів «Освітні ініціативи викладачів».

На семінарі розгядалися можливості поліпшення якості використання освітніх технологій у навчально-виховному процесі своїх закладів.

Семінар надав методичну підтримку для розвитку навичок у системному підході до вибору, застосуванні й оцінюванні технологічного інструментарію та ресурсної бази відповідно до навчальних вимог.

Семінар ґрунтувався на комплексній платформі TPACK (ТПКН), що просуває поєднання технології, методики та змісту навчання.

Пустовіт С.В. здобудув звання Microsoft Faculty Fellow і отримав сертифікат підписаний компанією Microsoft та місцевим університетом.