Молодь за здоровий спосіб життя: результати Всеукраїнського конкурсу

У березні – квітні 2024 року Асоціація психологів вищої школи України з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провела Всеукраїнський конкурс студентських творчих робіт на тему «Здоровий стиль життя  –  це…». У конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей, які подали свої творчі роботи (у форматі відеороликів), у яких висвітлили аспекти фізичного та ментального здоров’я студентства. Конкурс став чудовою ініціативою для привернення уваги студентства до важливості здорового способу життя. Студенти у своїх відеороликах поділилися своїми цікавими та креативними думками стосовно важливості дотримання принципів здорового харчування та оптимальної фізичної активності, збереження стресостійкості, плекання психологічного благополуччя.

Члени журі ретельно оцінили актуальність, змістовність, оригінальність, презентабельність і технічні якості відеоматеріалів, визначили переможців в окремих номінаціях і володарів дипломів І, ІІ та ІІІ ступенів.

У номінації «Креативність» здобули перемогу та отримали диплом ІІ ступеня виконавці творчої роботи «Завжди поруч» Єлизавета Алмазова та Єгор Оніпко, студенти спеціальності 211 Ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету (керівниці: Омельченко Ганна Олексіївна, к. вет. н., доцентка, завідувачка кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин ПДАУ, Наталія Олексіївна Авраменко, к. вет. н., доцентка, доцентка кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин ПДАУ).

У номінації «Практична цінність» здобули перемогу й отримали диплом ІІІ ступеня виконавці творчої роботи «Здоровий стиль життя – це отримувати максимум користі від їжі, харчуватися правильно і красиво» – студентки ПДАУ Єлизавета Юрченко (спеціальності 076 Підприємництво та торгівля) та Валерія Соляник (спеціальності 201 Агрономія) (керівниця – Юрченко Світлана Олександрівна, к. с.-г. н., доцентка, доцентка кафедри селекції, насінництва і генетики ПДАУ).

Перемогу в номінації «Сміливість та злагоджена робота в команді» здобули виконавці творчої роботи «Соціальне опитування студентів на тему "Здоровий спосіб життя"» – студенти 1 курсу  спеціальності 076 Підприємництво та торгівля ПДАУ Юлія Баран, Діана Нетребко, Данило Колбасюк, Ростислав Калюжний, Юлія Годунок, Артем Авраменко, Вікторія Карпова, Ірина Ропотило та Аліна Фіцай (керівниця – Світлична Алла Василівна, к. е. н., доцентка, професорка кафедри підприємництва і права, заступниця директора ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ).

Переможцями в номінації «Артистичність» стали виконавці творчої роботи «Музика – важлива складова здорового стилю життя!» – студентка 4 курсу спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування» ПДАУ Євгенія Тютюнник і колектив Громадської організації «Студія естрадного мистецтва "Першоцвіт"» (керівниця – Шупта Ірина Миколаївна, к. пед. н., доцентка, доцентка кафедри публічного управління та адміністрування ПДАУ).

У номінації «Професіоналізм» перемогла виконавиця творчої роботи «Когнітивно-пізнавальна цінність» Яніна Завгородня, студентка спеціальності 181 Харчові технології ПДАУ (керівник – Юхно Віктор Миколайович, к. с.-г. н., доцент, доцент кафедри харчових технологій ПДАУ).