На базі ПДАУ відбулися заняття Школи органів студентського самоврядування

Цими вихідними, 12–13 жовтня 2024 року, Полтавський державний аграрний університет став осередком молодіжного лідерства. На базі Університету відбулися заняття Школи органів студентського самоврядування, яка об’єднала активних студентів Полтави. Захід, організований спільно з Громадською організацією «Юніт», Молодіжною радою Полтавської обласної ради та Департаментом культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради, проведено за підтримки німецьких партнерів Aktion Deutschland Hilft та TerraTech.

У дводенному інтенсивному курсі взяли участь студенти різних закладів освіти Полтави, які прагнуть розвивати свої лідерські якості та досягати позитивних змін у своїх спільнотах. У програмі Школи були тренінги, майстер-класи та командні проєкти, спрямовані на розвиток навичок ефективного лідерства, управління проєктами та комунікації. Учасники мали змогу розглянути реальні кейси діяльності органів студентського самоврядування та обговорити виклики, з якими стикаються сучасні студенти.

Особливістю цьогорічного курсу стало поєднання теоретичних знань і практичних навичок. Досвідчені тренери й ментори поділилися своїми знаннями й досвідом, допомагаючи учасникам розкрити свій потенціал. Командна робота та розв’язання кейсів дало змогу учасникам закріпити здобуті знання на практиці.

На початку зустрічі до учасників звернувся директор громадської організації «Юніт» Дмитро Томенко, який підкреслив важливість органів студентського самоврядування як інструменту розвитку молоді та зазначив, що ШОСС 2024 – це результат поєднання ліпших практик попередніх років і нових ідей.

Ректор ПДАУ Олександр Галич наголосив на значущості розвитку студентського самоврядування для формування активної громадянської позиції та лідерських якостей студентів і висловив упевненість, що учасники Школи стануть рушійною силою позитивних змін у своїх університетах і громадах.

Начальниця відділу реалізації молодіжної політики Департаменту культури, молоді та сім’ї Полтавської міської ради Олена Стрілець побажала учасникам курсу успішного навчання та зазначила, що їхня робота сприятиме розвитку не лише освітніх закладів, а й країни загалом.

Голова Молодіжної ради Полтавської міської територіальної громади Валентина Педоряка зазначила, що Школа органів студентського самоврядування – це унікальна платформа для обміну досвідом і налагодження нових контактів. Вона побажала учасникам успіхів у подальшій діяльності та закликала їх до активної участі у житті своїх спільнот.

За результатами Школи учасники не лише здобули нові знання і навички, але й налагодили цінні контакти та відчули підтримку однодумців. Найактивніших учасників було нагороджено за їхні досягнення.
Школа органів студентського самоврядування – це інвестиція в майбутнє наших лідерів.

У Полтавському державному аграрному університеті упевнені, що учасники цього заходу зроблять вагомий внесок у розвиток своїх університетів, громад і всієї країни.