Нарешті відомі результати 2 етапу конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука!!!

Для участі у Конкурсі – 2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» було направлено 1851 пакет документів. З них:
      • за програмою партнерства з 79 ВНЗ-партнерами після першого відбіркового етапу було подано 1549 пакетів документів;
      • безпосередньо до адміністрації Програми для участі у конкурсному доборі було направлено 302 пакети документів.
      Через порушення «Умов проведення Конкурсу-2012/13 Стипендіальної програми «Завтра.UA» 76 конкурсантів було не допущено до участі у другому етапі конкурсу.
      Всього у другому етапі Конкурсу – 2012/13 на перевірку фаховим експертам передано 1775 конкурсних робіт, зокрема 47 конкурсних робіт студентів Полтавської державної аграрної академії.
      З метою забезпечення рівних умов участі конкурсантів у третьому турі детальна інформація щодо отриманих балів або причин не допуску до подальшої участі у конкурсі буде розміщена лише після фіналу Конкурсу - 2012/13 у травні 2013 р. на сайті Програми (zavtra.in.ua).
      До участі в третьому турі Конкуру – 2012/13 допущено 654 конкурсанта, з них 23 студенти Полтавської державної аграрної академії:

1.  Бочарова Яна Андріївна 3 Інженерно-технологічний
21.  Федяй Світлана Юріївна 3 Облік та фінанси
22.  Чигріна Наталія Василівна 2 магістратури інженерно-технологічний
23.  Яківець Інна Сергіївна 3 Облік та фінанси

Увага!!! Графік проведення 3-го туру Конкурсу – 2012/13 буде доповнюватись (можливі зміни!). Строки проведення: 2 березня – 7 квітня 2013 р. в залежності від міста проведення (субота – неділя).

Перелік студентів 2 групи (13.30 - 17.30), допущених до участі в третьому турі Конкурсу, що відбудеться у Національний аерокосмічний університеті імені М.Є.Жуковського м. Харків.