Навчальна практика «Безпаперова бухгалтерія» спеціальності 071 Облік і оподаткування

Протягом 10–21 червня 2024 року на кафедрі обліку та оподаткування проходила навчальна практика «Безпаперова бухгалтерія», під час якої студенти третього курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування опановували роботу бухгалтерської програми Universal. Завдяки нашим партнерам і розробникам програми, а також практикуючому бухгалтеру Олені Нездойминозі, кандидату економічних наук, доценту, керівнику навчальної практики, студенти мали змогу відчути себе справжніми спеціалістами у сфері бухгалтерського обліку та складання звітності. На основі змодельованого підприємства майбутні фахівці активно виконували поставлені завдання, що стосувалися первинного, синтетичного, аналітичного обліку різних об’єктів і складання фінансової звітності за період з урахуванням поточних змін у законодавстві.

Застосування сучасної автоматизованої системи бухгалтерського обліку Universal на заняттях навчальної практики сприяє досягненню студентами високого рівня фахових компетенцій і визначених програмних результатів навчання.