Нова спеціальність в центрі уваги психологічної служби

З цього навчального року в університеті розпочалось навчання здобувачів вищої освіти за ОПП спеціальності 242 Туризм, і 25 жовтня з першою групою студентів цієї спеціальності зустрілась керівниця психологічної служби, практичний психолог Ірина Плаксієнко.

Вона розповіла  першокурсникам про напрями роботи психологічної служби та можливості, які вона надає студентам для забезпечення психологічної комфортності їх  навчання в нашому виші.

Разом з куратором групи, к.е.н., доцент Оленою Єгоровою обговорили професійні вимоги до особистості фахівця в  їх майбутній професії.

Тренінгові вправи із формування комунікативних навичок допомогли скласти перелік soft skills, які потрібно їм як першокурсникам  для успішного навчання та реалізації в майбутній професії.

Тренінг пройшов весело і невимушено, а іменинниця Жанна Андрєєвська ще й отримала незвичний подарунок від групи.

Такі зустрічі з працівниками психологічної служби відповідно до тренінгової програми  «Соціально-психологічна адаптація студентів 1-2 курсів до навчання» запланували проводити в групі і надалі.

Успіхів нашим майбутнім фахівцям у сфері туризму в навчанні!