Нові здобутки кафедри селекції, насінництва і генетики

На урочистому засіданні вченої ради Полтавського державного аграрного університету 21 серпня 2024 року було відзначено вагомий внесок працівників університету у розвиток освіти і науки. Зокрема, Максим КУЛИК був нагороджений Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність. Колектив кафедри селекції, насінництва і генетики вітає Максима Івановича з високою оцінкою його роботи та бажає подальших успіхів!

Особливу увагу на цьому засіданні було приділено і молодим науковцям, з-поміж яких Дмитру ДЬОМІНУ (здобувачу доктора філософії нашої кафедри) ректор університету Олександр ГАЛИЧ вручив диплом доктора філософії.