ПДАУ: інтеграція в європейський освітній простір

5 серпня в Полтавському державному аграрному університеті відбулася знакова подія – вручення дипломів випускникам, які успішно завершили навчання в рамках проєкту «Паралельний європейський диплом». Ректор ПДАУ Олександр Галич та проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Горб привітали випускників та вручили дипломи європейського зразка. Даний проєкт, що поєднує українські та європейські освітні стандарти, відкриває перед випускниками широкі можливості щодо міжнародної кар’єри.

Завдяки цьому проєкту здобувачі мали унікальну можливість паралельно навчатися як в ПДАУ, так і в одному з провідних закладів вищої освіти Польщі Akademia WSB в м. Дамброва Гурніча. Реалізація проекту «Паралельний європейський диплом» є яскравим прикладом того, як Полтавський державний аграрний університет інтегрується в європейський освітній простір та готує висококваліфікованих фахівців.