ПДАУ продовжує здобувати нові знання для поліпшення своєї роботи!

Керівник дорадчої служби Полтавського державного аграрного університету Олександр Глазов разом із завідувачем лабораторії кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної Романом Гловацьким взяли участь у тренінгу на тему «Інноваційні підходи до аграрного консультування в умовах сучасних викликів». Захід організований Програмою USAID. Виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера в Каліфорнійському університеті у Берклі, засновник і співпрезидент Альянсу Берклі за інклюзивний штучний інтелект, директор програм та інструктор Готьє Вассер поділився з нашими фахівцями передовими практиками у сфері аграрного консультування. Тепер вони готові ще ефективніше допомагати аграріям Полтавщини підвищувати свою конкурентоспроможність та забезпечувати продовольчу безпеку регіону. Отриманні знання дозволять впроваджувати сучасні технології в аграрних господарствах, надавати якісні консультації фермерам щодо адаптації до нових умов та використовувати інноваційні підходи для підвищення ефективності виробництва. Як це допоможе фермерам? Отримані знання дозволять університету надавати аграріям Полтавщини ще більш ефективну підтримку впровадженні сучасних технологій та підвищенні продуктивності: • впроваджувати інновації: допомагати фермерам обирати та впроваджувати технології, які найбільш підходять для їхніх господарств; • надавати персоналізовані консультації: розробляти індивідуальні плани розвитку для кожного фермера, враховуючи його специфіку та цілі; • підтримувати розвиток сільських територій: сприяти створенню кооперативів, розвитку агротуризму та інших напрямків, які можуть принести додатковий дохід сільським жителям. Ці зміни можуть сприяти значному поліпшенню стану сільського господарства в регіоні та підвищенню добробуту населення.

Діяльність: