ПДАУ та ТОВ «ДІАР-ТРЕЙД» підписали договір про співробітництво

16 жовтня Полтавський державний аграрний університет зробив черговий крок на шляху до інтеграції освіти та виробництва, підписавши договір про співробітництво з Товариством з обмеженою відповідальністю «ДІАР-ТРЕЙД». Документ підписали ректор ПДАУ Олександр Галич і директор ТОВ «ДІАР-ТРЕЙД» Дмитро Аранчій.

Одним з ключових напрямів співпраці стане організація навчальних практик для студентів ПДАУ на базі ТОВ «ДІАР-ТРЕЙД». Студенти зможуть не лише ознайомитися з виробничими процесами, але й брати участь у реальних проєктах, використовуючи інноваційні технології, які застосовує підприємство. Це дасть їм змогу здобути теоретичні знання і практичні навички, потрібні для продуктивної роботи, та досвід, який буде корисним для їхньої майбутньої професійної діяльності.