ПДАУ та ЗЗСО № 20 підписали договір про співробітництво

3 червня до Полтавського державного аграрного університету завітала Лариса Буличева,  заступниця директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області», щоб підписати з ректором Університету Олександром Галичем договір про співробітництво. Метою цього договору є професійна орієнтація випускників школи, забезпечення потреби молоді в отриманні вищої освіти, підвищення якості підготовки фахівців.

Під час зустрічі Олександр Галич і Лариса Буличева обговорили перспективи співпраці, використання потужної матеріально-технічної бази Університету учнями школи для участі в наукових проєктах, олімпіадах або конференціях, та передачу досвіду студентського Сенату Університету учнівському самоврядуванню школи.

Керівництво ПДАУ сподівається, що співпраця закладів-партнерів буде плідною та корисною для них обох!