ПДАУ зміцнює наукові зв’язки та партнерства в аграрному секторі

Майбутнє аграрного сектору твориться сьогодні. Ректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич та проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Горб переконались у цьому, відвідавши провідну аграрну конференцію «Агро Інновації 2024», яка відбулася 6 серпня. Подія об’єднала тих, хто прагне створити більш ефективне, екологічне та технологічне сільське господарство.

Учасники конференції – це нова генерація аграріїв, науковців та інноваторів, які розуміють, що сучасне сільське господарство – це не лише виробництво продуктів харчування. Це складна система, яка потребує інтеграції найсучасніших технологій, екологічних підходів та глибоких знань в різних галузях. Відвідування такого форуму стало для ПДАУ підтвердженням того, що університет рухається в правильному напрямку, готуючи фахівців, які зможуть не просто адаптуватися до змін, а й стати їх рушійною силою.

На конференції обговорювалися питання ефективного використання ресурсів, впровадження цифрових технологій в агровиробництво, розробки нових сортів культур, що стійкі до кліматичних змін, органічного землеробства та багатьох інших. Кожен з учасників поділився своїм досвідом, ідеями та баченням майбутнього аграрного сектору.

Для ПДАУ участь у такій конференції має стратегічне значення. По-перше, це дозволяє університету бути в курсі останніх світових трендів в аграрній науці й освіті. По-друге, це сприяє налагодженню партнерських відносин з провідними аграрними компаніями, науково-дослідними інститутами та міжнародними організаціями. По-третє, це мотивує викладачів і студентів до проведення наукових досліджень та розробки інноваційних рішень для аграрного сектору.

Отримані на конференції знання та досвід будуть використані для подальшого розвитку університету та підготовки висококваліфікованих фахівців.