Перші курдюмівські читання

Перші Курдюмовські читання відбулися 23 листопада 2011 року на базі кафедри екології і ботаніки факультету агротехнологій і екології Полтавської державної аграрної академії. Читання були присвячені пам'яті Миколи Васильовича Курдюмова – нашого земляка, видатного ученого-ентомолога початку двадцятого століття.

В усіх виступах основним лейтмотивом звучала значущість М. В. Курдюмова як основоположника нової науки – сільськогосподарської ентомології. Водночас наголошувалося  на надзвичайному організаторському таланті Миколи Васильовича, який у ті непрості часи зумів створити перший в Росії ентомологичний відділ на Полтавській сільськогосподарській дослідній станції.

Організатор Перших Курдюмівських читань - Л. О. Колесніковентомолог, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології і ботаніки факультету агротехнологій і екології Полтавської державної аграрної академії.

На фото: Перші Курдюмовські читання  на факультеті агротехнологій і екології ПДАА