Пізнавально-розважальний квест під час навчальної практики

04 липня 2024 року викладачі кафедри обліку і оподаткування факультету обліку і фінансів ПДАУ запросили Олену Єгорову, професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування, для проведення пізнавально-розважального квесту для здобувачів вищої освіти за ОПП Облік і оподаткування спеціальності 071 Облік і оподаткування першого року навчання. Квест складався з чотирьох етапів і став захопливою подорожжю, під час якої студенти проявили кмітливість у виконанні поставлених практичних завдань, робили запити в різних пошукових системах, одержали досить значний обсяг інформації, проаналізували та систематизували її. Це підсилило набуття студентами компетентностей з таких навчальних дисциплін, як «Бухгалтерський облік», «Статистика», «Університетська освіта».

Першокурсники сформували 3 команди, були досить активними та з легкістю виконували завдання. Вони не тільки помірялися спритністю та ерудицією, але й весело та з користю провели час.