Профорієнтація у ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ"

17 червня 2024 року МІЩЕНКО Олег Вікторович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова і ЛЯШЕНКО Віктор Васильович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри рослинництва, гарант освітньо-професійної програми «Агрономія» Полтавського державного аграрного університету відвідали Відокремлений структурний підрозділ «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету».
Під час візиту відбулася зустріч з керівництвом та викладачами, протягом якої у бібліотеку коледжу були передані навчальні посібники «Фізична і колоідна хімія», авторами якого є науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету.