Студенти спеціальності Філологія успішно склали атестаційні екзамени

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія денної та заочної форм навчання успішно склали атестаційні екзамени, підтвердивши належне володіння компетентностями, передбаченими освітньо-професійною програмою Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Голова екзаменаційної комісії кандидатка філологічних наук, доцентка Оксана Мокляк, а також члени екзаменаційної комісії кандидатка філологічних наук, доцентка Вікторія Люлька, кандидатка філологічних наук, доцентка Яніна Тагільцева, старша викладачка Олена Савенкова позитивно оцінили фахову підготовку майбутніх перекладачів. Під час відповідей студенти продемонстрували значну лінгвістичну ерудицію та перекладацьку майстерність.

З вітальним словом до студентів звернувся декан факультету обліку та фінансів Олександр Безкровний. Заступниця декана Ольга Дорошенко побажала випускникам і надалі досягати успіхів у будь-яких починаннях.

Пишаємося нашими студентами, які відтепер матимуть освітню кваліфікацію бакалавр філології за спеціалізацією 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Щиро вітаємо випускників! Бажаємо миру, творчих звершень, здійснення всіх мрій!