Святкування тижня Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу

Ну ось і минув гучний, людний та феєричний тиждень Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу (19.11 - 23.11.2012). Святкове оформлення фойє четвертого корпусу гірляндами та кульками просто не могло не підняти настрій. А святкове караоке, вікторини, виступи талановитих студентів ННІЕБ та смачні галушки зробили велику перерву не тільки смачною, а й веселою та цікавою.

Протягом тижня інституту кожен міг прийняти участь у заходах різного формату та стилю: веселе караоке, наукова конференція, креативний тренінг «Модний офісний виро», масштабне та феєричне «Міс факультету економіки та менеджменту», спортивні «Веселі старти», пізнавальне «Що? Де? Коли?», гарний конкурс секцій «Мій дім - моя країна», повчальний круглий стіл та багато іншого не залишили нікого байдужим.

Кожен конкурс мав свого переможця і ще раз щиро привітаємо їх:
      - «Міс факультету економіки та менеджменту» - Дашко Валерія.
      - Секція №7 п’ятого гуртожитку – староста Алі Бабазаде.
      Насичений тиждень минув, а згадки про нього залишаться надовго.

Щиро дякуємо студентам та викладачам ННІЕБ за співпрацю, клопітку роботу та високу організацію розважальних та пізнавальних заходів.