Турнірі з комп'ютерної гри CS:GO

15 травня 2024 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології  взяли участь у турнірі з комп'ютерної гри CS:GO, у якому талановиті студенти  мали змогу продемонструвати свої навички та командний дух. У турнірі змагалися три команди, він проходив у кілька етапів, кожен з яких потребував від учасників максимальної концентрації та стратегічного мислення.
  Студентів дуже зацікавило це змагання, адже CS:GO є однією з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін у світі. Під час турніру учасники не лише виборювали призові місця, але й мали змогу розвинути свої комунікативні навички та навички роботи в команді. Організатори подбали про те, щоб створити атмосферу справжнього кіберспортивного турніру з професійним обладнанням та коментаторами.
Здобувачі вищої освіти показали високий рівень майстерності та взаємопідтримки. Переможці турніру отримали солодкі призи. Захід став чудовою можливістю для студентів не лише розважитися, але й знайти нових друзів та однодумців. Крім того, участь у таких заходах сприяє розвитку кіберспортивної культури в Університеті та стимулює студентів до вдосконалення своїх навичок у різних сферах.
Вітаємо переможців — команду "HVH SQUAD",  до складу якої увійшли: капітан команди  Мирослав  Небрат, а також Костянтин Музичин, Володимир Будьомко, Вадим    Лелюх і Богдан Шкуть.