Творимо щастя разом

Що таке світ? Яке місце людини в ньому? В чому сенс життя? Що є істина, добро, краса, щастя? Ці та багато інших запитань стали темою для обговорення під час гостьової лекції «Роль світогляду в становленні особистості», яка відбулася в Центральній бібліотеці Полтавської МТГ.

Цього дня гостем книгозбірні став Ігор Усанов, кандидат філософських наук, доцент кафедри політології, історії і філософії ПДАУ, який занурив присутніх у багатогранний світ філософії.

Учасниками заходу стали здобувачі освіти Відокремленого структурного підрозділу «Полтавський політехнічний фаховий коледж Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Вони активно долучилися до роздумів про самобутні і унікальні світоглядні орієнтації людини, аргументовано відстоювали свої думки під час дискусії, що стосувалися сучасного суспільства та перспектив розвитку майбутнього.