З 25 по 28 квітня у Полтавській державній аграрній академії відбувся тиждень факультету економіки та менеджменту під гаслом "EUROFEM-2017", адже ми йдемо в ногу з часом: будуємо, винаходимо, створюємо.
У рамках тижня факультету відбулося безліч різних заходів. Урочисте відкриття відбулося 25 квітня на засіданняі ректорату, а потім перед головним корпусом академії, далі день продовжили: засідання наукового гуртка"Сучасний економіст" та Кубок ректора ПДАА з міні-футболу.
Ректорат
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/1.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/2.jpg)
...перед корпусом
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/4.jpg)
Відкрите засідання наукового гуртка "Сучасний економіст" на тему: "Розвиток органічного виробництва та біоекономіки"
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/7.jpg)
Також студенти факультету економіки та менеджменту брали участь в Кубку ректора ПДАА з міні-футболу, де серед 6 команд вибороли 1-ше місце!!!
Провели заходи з благоустрою території ПДАА
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/bwvmapv7ily.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/papfscnfz-8.jpg)
26 квітня було проведено ділову гру"Аукціон".
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/1_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/2_0.jpg)
круглий стіл на тему: "Кооперативний рух Європи - реальність чи утопія для України"
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/3_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/4_0.jpg)
студентська наукова конференція "Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики в економіці, менеджменті та бізнесі"
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/5_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/6_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/7_0.jpg)
27 квітня відбувся круглий стіл "Історія становлення та розвитку факультету економіки та менеджменту"
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/8_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/9_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/10_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/11_1.jpg)
А також брали участь в другому чемпіонаті з гумору "Ліга сміху-2017", де серед 6-ти представлених команд, ГАЛИЧАНИ шостий рік поспіль здобули перемогу та номінацію "Найкращий стендапер",яку отримав наш вельмишановний декан - Галич Олександр Анатолійович!
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/12_0.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/13.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/14.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/15.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/16.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/17.jpg)
28 квітня відвідали базу практики в с.Петрівка, де проходив тренінг для викладачів факультету економіки та менеджменту "Корпоративна культура ФЕМ" та офіційно закрили тиждень факультету - 2017
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/20.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/21.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/22.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/18.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/3564/19.jpg)
Дякуємо всім, хто долучився до наших заходів!