З 7 по 11 квітня у Полтавському державному аграрному університеті тривав Тиждень інженерно-технологічного факультету, організований під керівництвом декана кандидатки технічних наук, доцентки Олександри Біловод. Цей насичений тиждень продемонстрував високий рівень підготовки фахівців і прагнення факультету до інновацій.
Розпочався захід із доброї справи – благодійного ярмарку, де кожен охочий міг долучитися до підтримки важливих соціальних ініціатив. Разом із цим майбутні інженери мали унікальну нагоду набути практичні навички, беручи участь у серії майстер-класів від професіоналів-практиків із налаштування сучасної сільськогосподарської техніки. Зважаючи на кількість запитань, які ставили як студенти, так і викладачі, інформація була цікавою та дала їм змогу наблизитися до реальних польових умов.
У Всесвітній день здоров’я факультет долучився до загальноміської ініціативи, провівши акцію «Обміняй цигарку на цукерку», метою якої було пропагування серед студентської молоді здорового способу життя. Важливою подією стала також Х Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні аспекти систем безпеки праці, цивільного захисту та захисту інтелектуальної власності», яка вкотре об’єднала науковців і практиків для обговорення актуальних питань галузі.
Протягом тижня студенти мали змогу здобути цінні знання та навички від професіоналів. Інструктори Червоного Хреста у Полтавській області провели практичний майстер-клас із надання першої домедичної допомоги, навчивши студентів діяти в критичних ситуаціях. Окремий інтерес викликала зустріч студентів із представниками групи підприємств «Глобино», яка відкрила нові перспективи для їхнього майбутнього працевлаштування. Надзвичайно цікавим був виступ головного інженера ТОВ НВП «Глобинський м'ясо-молочний комплекс» про інновації у сфері молочного скотарства, сучасне обладнання для утримання та догляду за тваринами й автоматизовані системи управління, які використовуються у господарстві.
Студентське життя факультету вирувало завдяки проведенню різноманітних конкурсів. За звання найкращої кімнати у гуртожитках змагалися їх мешканці, а знання правил дорожнього руху перевірялися у захопливому конкурсі з ПДР «Безпечний рух – мій найкращий друг». Майстерність у швидкій заміні шин демонстрували учасники конкурсу з шиномонтажу «Піт-стоп», а справжніх віртуозів зварювальної справи виявляли у конкурсі зварювання «Метал-master».
Також відбулося неформального спілкування – тепле чаювання студентів коледжів із представниками студентського самоврядування, під час якого обговорювалися важливі питання студентського життя.
Для любителів кіно було організовано спільний перегляд художнього фільму «Кінгсмен» – чудова нагода відпочити та згуртуватися. Спортивний дух панував під час змагання за Кубок декана ІТФ із футболу, у якому команди продемонстрували свою майстерність і волю до перемоги.
Знаковою подією став візит до ПДАУ генерального директора ТОВ «ХОРШ Україна» Йоханнеса Клюта та відкриття сучасної лабораторії ґрунтообробних машин на базі кафедри механічної та електричної інженерії. Сучасне обладнання лабораторії відкриває нові можливості для проведення практичних занять і наукових досліджень на найвищому рівні.
Студенти факультету також стали учасниками національного етапу всеукраїнського конкурсу автотранспортного напряму Service Master Junior 2025, що підкреслює високий рівень підготовки фахівців автомобільної галузі в ПДАУ. Додала азарту та командного духу міжфакультетська гра «Хованки». Студенти спеціальності Автомобільний транспорт мали плідну зустріч із представниками компанії «Зелений Слон 7», яка є одним із лідерів ринку пасажирських перевезень.
Упродовж Тижня факультету учасники фоточеленджу публікували у соцмережах свої світлини, на яких зафіксовані їхні улюблені моменти та незабутні події, пов’язані з ІТФ. Підсумки конкурсу #ялюблюІТФ було підбито в останній день Тижня факультету.
Цей захід став яскравим прикладом успішної співпраці викладачів, студентів і партнерів університету, спрямованої на всебічний розвиток майбутніх інженерів. Проведені заходи не лише поглибили знання та навички студентів, але й сприяли їхньому професійному зростанню та особистісному становленню.