У ПДАУ з'явився новий партнер для будівництва успішного майбутнього!

Полтавський державний аграрний університет і приватне підприємство "Полтава-проєкт" уклали договір про співпрацю в галузі будівництва та цивільної інженерії. Ця угода є результатом ініціативи кафедри будівництва та професійної освіти інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету та відкриває можливості для обміну знаннями й досвідом, спільної наукової діяльності та розвитку сфери будівництва в регіоні.

Двосторонній договір скріпили своїми підписами ректор ПДАУ Олександр Галич і власник ПП "Полтава-проєкт" Сергій Скляренко. До події долучилися завідувач і викладачі кафедри будівництва та професійної освіти, а також здобувачі вищої освіти за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія.
Головною метою партнерства є сприяння професійному зростанню та підвищенню якості підготовки студентів, які навчаються за освітніми програмами, що реалізуються на кафедрі будівництва та професійної освіти. Обидві сторони будуть спільно працювати над розвитком навчальних програм, організацією практичних занять і стажування студентів.

У договорі  передбачаються спільні наукові дослідження, проведення конференцій, семінарів і майстер-класів для студентів і фахівців галузі. Це дасть змогу студентам отримати цінний практичний досвід та ознайомитися з інноваційними технологіями в будівництві.

Приватне підприємство "Полтава-проєкт" сприятиме наданню підтримки у забезпеченні практичного навчання та стажування для студентів, а також допомагатиме у забезпеченні доступу до актуальної інформації та технічних ресурсів у сфері будівництва.

Ця співпраця є важливим кроком у розвитку освіти та будівельної галузі в Полтавському регіоні. Вона покликана зміцнити партнерство між навчальними закладами та приватним сектором для сприяння освітньому й економічному розвитку регіону.

Вітаємо цю ініціативу та віримо в її успішну реалізацію, що сприятиме підготовці нового покоління професіоналів у галузі будівництва та цивільної інженерії.