У Полтавському державному аграрному університеті завершила свою роботу студентська наукова конференція

 

У Полтавському державному агарному університеті 15–16 травня проходила наукова конференція здобувачів вищої освіти ступенів бакалавра і магістра за результатами роботи студентських наукових гуртків у 2022 році. На участь у конференції було подано загалом 198 заявок і відповідна кількість тез доповідей від студентів навчально-наукових інститутів і факультетів Університету. Загальна чисельність зареєстрованих учасників конференції – понад 200. 
 

Конференція проходила у традиційному форматі пленарного та секційних засідань із використанням дистанційних технологій, а тези доповідей учасників будуть опубліковані у збірнику конференції.

15 травня о 14:00 відбулось відкриття конференції, на якому з вітальним словом виступили перший проректор Полтавського державного аграрного університету Олександр Галич і проректор з наукової роботи Олег Горб.

Після цього учасники розпочали пленарне засідання, яке проводив голова Ради молодих вчених Станіслав Ковальчук. У Програмі пленарного засідання було 10 доповідей від представників навчально-наукових інститутів економіки, управління, права та інформаційних технологій та агротехнологій, селекції та екології, факультетів обліку та фінансів, інженерно-технологічного та ветеринарної медицини.

Пленарне засідання відкривали актуальні в сучасних реаліях для великої кількості громадян України доповіді від представників факультету обліку та фінансів Пикала Олександра на тему «Перспективи розвитку медіаграмотності в Україні в період військової агресії» та Бурмінової Мілани на тему «Фрілансери: переваги та недоліки працевлаштування».

Наступною у пленарному засіданні була доповідь від представниці навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Строкань Анастасії на тему «Вплив війни на прибутковість сільськогосподарських підприємств України».

Представник інженерно-технологічного факультету Колотій Самсон ознайомив учасників засідання із сучасними технологіями, що підвищують енергонезалежність виробників зерна, у доповіді: «Альтернативні зерносушарки та види їх палива».

Далі естафету доповідей перехопили представники факультету ветеренарної медицини Шніткова Олена, Петраш Євгеній і Шепель Катерина із пізнавальними доповідями: «Особливості собак-альбіносів», «Анатомія нутрії», «Щур чи миша? (відмінності)».

Завершувала пленарне засідання цікава доповідь Яджак Оксани та Розумної Лариси «Вплив деяких харчових продуктів на організм миші» за результатами досліджень впливу на здоров’я мишей популярних у людей «смаколиків»: шоколаду, чіпсів і сухариків.

16 травня за окремим розкладом була продовжена робота конференції у формі секційних засідань навчально-наукових інститутів і факультетів ПДАУ.