У рамках поїздки до Опольського університету представники ПДАУ, приділили дослідженню постаті видатного письменника, політолога та політика

У рамках поїздки до Опольського університету представники ПДАУ, які займаються реалізацією проєкту програми Еразмус+ напряму Жана Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України» за № 101085535, окрему увагу приділили дослідженню постаті видатного письменника, політолога Едмунда Османчика, який у найскладніші для Ополе міжвоєнні часи був депутатом Сейму,  сприяв розвитку міста, його шанувала громада, він навіть здійснював переклад Нюрнберзького процесу польською мовою.

Політика поховано на прилеглій до університету території костелу. Він — єдина цивільна особа, котра була удостоєна такої честі. Родина політика передала його особисті речі до музею університету.