У студентів-першокурсників спеціальності Філологія розпочалася «Навчальна лінгвістична практика»

Швидко промайнув перший тиждень «Навчальної лінгвістичної практики» для студентів-першокурсників спеціальності Філологія. Заняття, які провела для здобувачів вищої освіти кандидатка філологічних наук, доцентка Оксана Мокляк, були присвячені практичній фонетиці німецької мови. Усвідомлення того, що правильна вимова для фахівця з перекладу є не менш важливою, ніж знання лексики та граматики, спонукало студентів старанно виконувати різноманітні завдання. З особливим ентузіазмом першокурсники сприйняли ігрові вправи, зосереджено працювали з іншомовним матеріалом у лінгафонному кабінеті, також залюбки читали в ролях діалоги з художніх творів, шліфуючи інтонацію, виразність мовлення.

Наприкінці тижня здобувачі вищої освіти відвідали Полтавський музей авіації і космонавтики та мали змогу насолодитися неймовірно цікавою екскурсією. Такі походи до відомих культурних осередків Полтави збагачують студентську молодь, до того ж почута інформація стане першокурсникам у пригоді під час виконання одного з творчих завдань, передбачених програмою практики, – створення відеоролика «Унікальне місце Полтави» з англомовним коментарем.

Бажаємо нашим студентам натхнення та плідної праці!