Участь науковиць ПДАУ у Міжнародній літній школі «Інноваційні підходи до викладання та навчання»

З 27 по 30 червня тривала робота Міжнародної літньої школи «Інноваційні підходи до викладання та навчання», присвяченої 10-й річниці польсько-українського проєкту «Інноваційний університет та лідерство» та 5-й річниці ВГО «Інноваційний університет». У роботі літньої школи взяли участь Ілона Яснолоб, доцент кафедри підприємництва і права, та Ірина Потапюк, доцент кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної.

Спеціальна тема літньої школи - «Інструменти відкритої науки в підготовці фахівців». У межах цієї теми було розглянуто три блоки:

1. Імерсивні технології в освіті: відкриття нових горизонтів.
2. Геймифікація в освіті.
3. Інновації у викладанні.
Варто зазначити, що ВГО «Інноваційний університет» – це унікальний осередок інноваційників, які діляться своїм досвідом і знаннями.

Дякуємо команді Інноваційного університету, яка організувала цей захід, об’єднавши науковців із різних куточків України.