1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей, а викладачі ННІ АСЕ Полтавського державного аграрного університету долучилися до участі у фестивалі «Квиток у майбутнє»!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Для майбутніх вступників була унікальна нагода переконатись у дружній атмосфері ПДАУ, ознайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами, що пропонує ННІ АСЕ, з неповторним кампусом та потужною матеріально-технічною базою, поспілкуватися з представниками приймальної комісії та кафедр.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Для майбутніх вступників була унікальна нагода переконатись у дружній атмосфері ПДАУ, ознайомитися зі спеціальностями та освітніми програмами, що пропонує ННІ АСЕ, з неповторним кампусом та потужною матеріально-технічною базою, поспілкуватися з представниками приймальної комісії та кафедр.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/35093494912786204560782554876600434416718339n-400x533.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/3509197048119776971172878887212505941374395n-400x533.jpg)
На відвідувачів чекала яскрава концертна програма:
⠀⠀⠀
міський духовий оркестр "Полтава" під орудою заслуженого артиста України Едуарда Головашича;; "Ми — Українці", ведучі — переможці телешоу "Ліга Сміху" Станіслав Манько та Владислав Стеблівський;
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
майстер-класи: народна графіка на полотні (вибійка); виготовлення свічок з воску; "Різнокольоровий смаколик" (розпис пряників);дитяча зона за участі кінологів, поліції та пожежників.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ми дбаємо про високий рівень надання освітніх послуг, відпрацювання практичних навичок та особистісних скілів, забезпечуємо умови для творчого, спортивного й креативного розвитку наших студентів.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Це дає нашим випускникам багато переваг на старті професійної кар’єри: швидко адаптуватися до нових умов, продовжувати розвиватися і вчитися, не зупинятися на досягнутому та ставити перед собою амбітні професійні та особисті цілі.
⠀⠀⠀
міський духовий оркестр "Полтава" під орудою заслуженого артиста України Едуарда Головашича;; "Ми — Українці", ведучі — переможці телешоу "Ліга Сміху" Станіслав Манько та Владислав Стеблівський;
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
майстер-класи: народна графіка на полотні (вибійка); виготовлення свічок з воску; "Різнокольоровий смаколик" (розпис пряників);дитяча зона за участі кінологів, поліції та пожежників.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ми дбаємо про високий рівень надання освітніх послуг, відпрацювання практичних навичок та особистісних скілів, забезпечуємо умови для творчого, спортивного й креативного розвитку наших студентів.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/350839984792713345501297993462571428015171n-500x375.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/35097066513085174530879635171329178644313001n-500x375.jpg)
Це дає нашим випускникам багато переваг на старті професійної кар’єри: швидко адаптуватися до нових умов, продовжувати розвиватися і вчитися, не зупинятися на досягнутому та ставити перед собою амбітні професійні та особисті цілі.
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/3508293359306044148547487845693703216976101n-500x375.jpg)
![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/resize/node/12263/3509987547747053910278366257155046453440129n-500x375.jpg)
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Можливості, які надає Полтавський державний аграрний університет, — це твій квиток у майбутнє!
Вітаємо всіх дітей і майбутніх абітурієнтів зі святом!!! Нехай наші діти завжди залишаються веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків!
Хочеться, щоб всі вони були щасливі, а небо над головою завжди було мирним!!!