УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО

Сьогодні, 4 березня 2024 року, відбулося підписання важливого договору про співробітництво між Полтавським державним аграрним університетом і ТОВ "ФУНДАМЕНТБУД-3". Цей стратегічний крок відкриває нові горизонти для обох сторін і започатковує продуктивне партнерство для розв'язання геотехнічних проблем.

Полтавський державний аграрний університет з його багатолітнім досвідом у галузі сільського господарства та геоекології та ТОВ "ФУНДАМЕНТБУД-3", науково орієнтоване підприємство, що спеціалізується на розв'язанні геотехнічних проблем різної складності, об'єднують свої зусилля та експертні можливості для досягнення спільних цілей.
У цьому договорі передбачено широкий спектр спільних дій.

Наукові дослідження: спільні наукові проєкти та дослідження у галузі геотехніки, які сприятимуть розвитку нових методів і технологій для поліпшення будівельних процесів та інфраструктури.
Освітні ініціативи: розроблення спільних навчальних програм, семінарів і майстер-класів для студентів і професіоналів у галузі геотехніки та будівництва.

Практичні застосування: упровадження результатів досліджень у реальному будівництві та інфраструктурних проєктах, що сприятиме стійкості та безпеці споруд.

Цей договір відображає нашу впевненість у важливості колаборації та обміну знаннями для досягнення інноваційних рішень у будівництві та геотехніці. Ми віримо, що наша співпраця буде вирішальним чинником у створенні стійких інфраструктурних рішень для майбутніх поколінь.

Ми з нетерпінням чекаємо, щоб побачити, як наша спільна праця приносить плоди та сприяє розвитку нашої галузі!