Укладено Договір про творчу співпрацю між аграрною академією та школами міста

30 листопада 2012 року в Полтавській державній аграрній академії відбувся черговий семінар керівник закладів освіти міста Полтави. Директори шкіл та представники Міського управління освіти говорили про нові підходи до використання енергозберігаючих джерел енергії у навчально-виховному процесі та знайомилися із матеріально-технічною базою Полтавської державної аграрної академії.
      А найближчим часом директори, учителі, а головне учні полтавських шкіл зможуть не тільки побачити матеріально-технічну базу академії, а й використовувати її. Це передбачено Договором про творчу співпрацю, який на засіданні скріпили підписами ректор ПДАА Валентина Аранчій та перший заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Ірина Надіна. Договір безстроковий та не передбачає жодних фінансовий зобов'язань. Тобто, працювати у сучасних лабораторія Полтавської аграрної академії, брати участь у спільних міжнародних наукових та освітніх проектах і грандах, займатися з науковцями вишу, готуватися до ЗНО, проводити різноманітні освітні, спортивні та творчі заходи на території студмістечка школярі зможуть абсолютно безкоштовно з моменту підписання.