16 липня ДП «Полтавастандартметрологія» провело перевірку відповідності стану системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012 Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання (ISO 10012:2003, IDT) і технічної компетентності навчально-наукової лабораторії міцності матеріалів і конструкцій кафедри будівництва та професійної освіти ПДАУ (https://www.facebook.com/kafBPO).

На підставі результатів оцінювання комісія визнала лабораторію технічно компетентною, а її систему вимірювань такою, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012 (Свідоцтво про відповідність стану системи вимірювань № 035-24 від 23 липня 2024 року).
Підготовку документів і лабораторії до оцінювання стану системи вимірювань і технічної компетентності здійснив професор кафедри будівництва та професійної освіти Володимир Шульгін за підтримки та сприяння  досягненню цього результату з боку ректора Олександра Галича та проректора з науково-педагогічної, наукової роботи Олега Горба.

Ця лабораторія забезпечуватиме наукову роботу викладачів і студентів, сприятиме поліпшенню їхньої практичної підготовки, надаючи вірогідні результати під час виконання лабораторних і практичних занять. Це допоможе студентам набути необхідних компетентностей і досягти програмних результатів освітніх програм, таких як Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів і Сільськогосподарське будівництво.

Отже, навчально-наукова лабораторія міцності матеріалів та конструкцій Полтавського державного аграрного університету продовжуватиме робити значний внесок у розвиток наукових досліджень і практичної підготовки студентів, підвищуючи якість їхньої освіти та професійної компетентності.
Це досягнення є важливим кроком на шляху до підвищення стандартів освіти і науки в Університеті. Визнання технічної компетентності лабораторії підтверджує високий рівень професіоналізму та відповідність сучасним вимогам, що сприятиме зміцненню позицій Полтавського державного аграрного університету в освітньому та науковому середовищі.

Крім того, наявність такої лабораторії розширить можливості для проведення наукових досліджень і реалізації інноваційних проєктів, сприяючи розвитку нових технологій і вдосконаленню методів будівельної галузі. Лабораторія стане важливим ресурсом для студентів і викладачів, допомагаючи їм досягати успіхів у своїх дослідженнях і навчанні.

Це дасть змогу Університету підготувати висококваліфікованих фахівців, які мають сучасні знання та навички, що потрібні для успішної кар'єри у будівельній галузі. Тож дякуємо всім, хто доклав зусиль для досягнення цього результату, адже їхній внесок є неоціненним! Попереду ще більше досягнень і нових висот!