Відбулося офіційне відкриття Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

6 березня 2012 року відбулося офіційне відкриття Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес».

В зеленій залі обласної державної адміністрації зібралися студенти вищих навчальних закладів м. Полтави.

З вітальним словом до присутніх звернувся Валерій Олексійович Пархоменко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації.

Зі словами вітання також виступили: Ольга Борисенко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів; Володимир Муравльов, началь­ник науково-дослідницької частини, кандидат технічних наук Полтавського національного університету ім. Юрія Кондратюка; Микола Опара, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук Полтавської державної аграрної академії та інші.

Ознайомив з проектом, розкладом та тематикою лекцій, механізмом роботи учасників у рамках проекту директор Обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк.

Зі вступною лекцією перед присутніми виступив Владислав Рассулов – консультант, фахівець з антикризового управління.