Відбулося засідання по темі «Земля наших тривог і надій»

13 березня в приміщенні газети «Зоря Полтавщини» відбулося засідання «круглого столу» по темі «Земля наших тривог і надій» з обговорення законопроекту «Про ринок земель».

Відкрив засідання головний редактор газети «Зоря Полтавщини» Г.Ф. Гринь.

В роботі «круглого столу» взяли участь Герої України: Іван Балюк, керівник ПАФ «Україна» Великобагачанського району, Тетяна Корост, голова Котелевської райдержадміністрації, Олександр Коросташов, голова правління СВК «Батьківщина» Котелевського району, Валерій Капленко, депутат обласної ради, керівник СТОВ «Воскобійники» Шишацького району та інші.

Своїми думками про ринок земель від Полтавської державної аграрної академії поділилися ректор, професор Валентина Аранчій, проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства і агрохімії Микола Опара, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Лариса Бойко.