Відбулися змагання Спартакіади серед викладачів ВНЗ Полтавщини «Бадьорість та здоров’я»

25-26 січня 2012 р. в м. Кременчук відбулися змагання Спартакіади серед викладачів ВНЗ Полтавщини «Бадьорість та здоров’я». в змаганнях прийняло участь 198 учасників з сімох вузів Полтавщини. Збірна команда викладачів академії прийняла участь у змаганнях з шахів, настільного тенісу, більярду волейболу, плавання та міні-футболу.

Доцент кафедри фізичного виховання та спорту Бойко Г.М. виборола ІІ місце у змаганнях з плавання;

Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Буйдін О.В.– ІІ місце з більярду;

Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Сазонова Л.В. – ІІ місце з настільного тенісу.

Аудиторія: