Відбувся обласний етап фестивалю студентської творчості «Софіївські зорі»

18 квітня в актовій залі академії відбувся обласний етап фестивалю студентської творчості серед аграрних вищих навчальних закладів області «Софіївські зорі» 2012 року.

У заході взяли участь аматорські колективи навчальних закладів, які входять до навчально-наукового комплексу академії: аграрно-економічного коледжу, аграрного коледжу управління та права, Лубенського фінансово-економічного коледжу, Хорольського агропромислового коледжу, Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму та Лохвицького технологічного технікуму. Журі відібрало кращі номери для участі у регіональному етапі фестивалю, що відбудеться 27 квітня у м. Полтаві в будинку культури турбомеханічного заводу, початок о 10.00, закінчення о 20.00.

У цьому етапі фестивалю візьмуть участь аграрні вищі навчальні заклади Полтавської, Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей.

Запрошуємо на перегляд.