Відбувся VI кубок ФОФ з інтелектуальної гри «Брейн-ринг»

Ніколи не втрачаймо можливості тренувати мислення, розвивати пам’ять і увагу та просто весело й цікаво проводити час!

Саме 13 квітня 1987 року відбулася перша гра «Брейн-ринг» між дніпропетровським і одеським клубами «Що? Де? Коли?». Ідея гри двох команд належить Володимиру Ворошилову, про яку він згадує у книзі «Феномен гри». Тож розіграш уже VI відкритого кубка факультету обліку та фінансів з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (весняна серія) було вирішено присвятити цій даті.

Відтак затишне кафе-бар «Еней» прийняв 6 команд ПДАУ з різних факультетів / інститутів, які розіграли між собою звання проміжного володаря кубка (до осінньої серії ігор) та тортик. :) У марафоні з 30 поставлених запитань у фінал потрапили з найкращим результатом команда ФОФ «Чемпіони» (спеціальність Філологія) та збірна ННІ АСЕ «Діти квітів».

А сам фінал, на жаль, інтриги не приніс, оскільки команда «Діти квітів» розбила своїх опонентів з рахунком 3:1 та здобули заслужену перемогу! Вітаємо команду ННІ АСЕ, яку представляли:

• Піскарьова Аріана,
  • Галаган Анастасія,