Вітаємо Діану Мауер із присудженням іменної стипендії Полтавської міської ради!

4 липня 2024 року під час засідання Виконавчого комітету Полтавської міської ради було ухвалено рішення про призначення іменної стипендії 10 молодим ученим закладів вищої освіти та наукових установ міста, серед яких фахівчиня відділу міжнародних зв’язків Полтавського державного аграрного університету, здобувачка вищої освіти ступеня доктора філософії Діана Мауер.

Її успішні наукові дослідження, актуальні науково-технічні розробки та значні досягнення — це вагомий внесок у розвиток науки не лише у Полтавській міській громаді, а й в Україні.

Впевнені, що Діана Мауер і надалі буде продовжувати свою плідну наукову діяльність, підкорювати нові вершини та здобувати визнання на міжнародній арені.

Від імені колективу Полтавського державного аграрного університету, бажаємо Діані Мауер міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових творчих злетів і плідних наукових звершень!