19 червня 2024 року під час навчальної практики студенти другого курсу спеціальності Філологія Полтавського державного аграрного університету відвідали Літературно-меморіальний музей Івана Котляревського. Студенти дізналися багато нових фактів із життя, творчої діяльності видатного митця. Вони із захопленням слухали розповідь екскурсовода, ставили запитання, ділилися враженнями та емоціями.
![]() |
![]() |
Свої враження від екскурсії до музею наші практиканти представлять англійською та німецькою мовами.
Це один із перших заходів, запланованих у цій навчальній практиці.
Бажаємо нашим студентам успішної роботи!