Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної економічної науки»,

Підсумки Всеукраїнської конференції
«Актуальні питання сучасної економічної науки»

Четвертий рік поспіль науковці обговорюють проблеми економічного та соціального розвитку України на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки», яку організовує кафедра економічної теорії та економічних досліджень ПДАУ. Цьогоріч захід відбувся 07 грудня 2021 р. у змішаному форматі – всі бажаючі могли долучитися до конференції як у стінах Університету, так і онлайн через платформу Google Meet.

Серед питань, які порушували учасники конференції – цифрова трансформація української економіки, проблеми фінансового ринку та ринку праці, формування умов для підвищення прибутковості підприємств. Як відмітила декан факультету обліку та фінансів Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна, обґрунтування шляхів розв’язання цих проблем сприятиме розвитку вітчизняної економіки та покращенню добробуту українців.

Ознайомитись із збірником матеріалів конференції можна на сайті Університету: https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/2908/tezy71221.pdf.