Всеукраїнський фестиваль спортивного танцю «Duet Cup 2024» у ПДАУ

26 травня на базі Полтавського державного аграрного університету пройшов Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців «Duet Cup 2024», на який завітав і ректор ПДАУ Олександр Галич. Захід було присвячено 25-річчю ГО «Танцювально-спортивний клуб "Дует"», що протягом багатьох років виховує талановитих танцюристів і прославляє Полтавщину на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. У фестивалі взяло участь  408 танцюристів із 45 клубів із 14 міст України, які протягом дня змагалися за кубки у різних вікових категоріях.

Приємно відзначити, що переможцем в одній із категорій став студент ПДАУ спеціальності 201 Агрономія 2 курсу Андрій Греджев.

Вітаємо всіх учасників і переможців фестивалю! Бажаємо їм нових творчих здобутків, танцювальних перемог і невичерпного натхнення!