Викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин провели профорієнтаційну роботу з учнями Щербанівського ліцею

7 березня 2023 року на кафедру економіки та міжнародних економічних відносин завітали учні 9 та 10 класів Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області. Викладачі кафедри Самойлик Юлія Василівна, докторка економічних наук, професорка кафедри, гарант освітньо-професійної програми Економіка, Калініченко Олександр Володимирович, кандидат економічних наук, доцент кафедри, та Поночовна Олена Володимирівна, асистентка кафедри, провели для майбутніх абітурієнтів цікаві заходи. Аспіранти та студенти спеціальності Економіка розповіли випускникам про переваги навчання в Полтавському державному аграрному університеті, детально ознайомили з особливостями здобуття вищої освіти за спеціальностями 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини, також поінформували про цікаве студентське дозвілля в стінах університету та перспективи працевлаштування після завершення навчання. Після презентації спеціальностей школярі зіграли в інтелектуальну гру з основ економічних відносин, переможці якої отримали грамоти. Представники студентської ради провели веселі та пізнавальні квести. Наприкінці зустрічі учням влаштували екскурсію територією університету.