Випускники Полтавського державного аграрного університету творять спортивну історію!

На XV Паралімпійських іграх, що нещодавно завершились у Парижі, магістр політології Федір Сидоренко та випускник за спеціальністю Технології виробництва і переробки продукції тваринництва Антон Стрельчик, виступаючи у складі національної збірної України з голболу, вибороли історичне «срібло». Це перша медаль України в історії паралімпійських змагань у цьому виді спорту. Обігравши команду Ірану (6:3) та чинних чемпіонів з Бразилії (6:4), у фінальному матчі українська команда поступилася в овертаймі команді Японії (3:4).

Голбол – динамічний вид спорту для спортсменів з вадами зору, який вимагає неабиякої спритності, орієнтації в просторі та командної роботи. Наші спортсмени показали, що навіть не маючи стовідсоткового зору, можна досягти спортивних вершин.

Після повернення додому Федір Сидоренко завітав на кафедру політології, історії і філософії, де поспілкувався з викладачами та розповів про свої враження.

Ця перемога – гордість для нашого Університету. Ми пишаємося тим, що наші випускники прославляють Україну на міжнародній арені. Бажаємо їм подальших спортивних успіхів і нових перемог!