Європейський день боротьби з торгівлею людьми: досвід та виклики

8 жовтня 2024 року для здобувачів вищої освіти інженерно-технологічного факультету ПДАУ відбувся захід з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований Європейським парламентом 18 жовтня 2007 року.

Відзначення цього дня як нагадування про необхідність об’єднання зусиль з протидії цьому явищу та надання допомоги потерпілим є актуальним для нашої країни, зважаючи на велику вразливість українців до різних форм експлуатації в умовах війни.

Представниця БО "Світло надії" Катерина Бережна ознайомила студентів з різними формами торгівлі людьми та примусової праці, а також детально розповіла про правила поведінки, засоби підтримки зв’язку з родиною та звернення по допомогу в небезпечній ситуації. Студенти переглянули відеоролики, проаналізували різні ситуації порушення трудового законодавства роботодавцями та алгоритм дій у них, а також отримали відповідні інформаційні матеріали за тематикою протидії торгівлі людьми та захисту своїх прав.